ЧЕТВЕРТИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ ФОТОФОРУМ

Дата: 08,12,2012. Місце: Львів, Львівський Палац Мистецтв. Адреса: вул. Коперника 17 

8 та 9 грудня у Львові пройде Четвертий Львівський ФотоФорум, присвячений весільній фотографії, та фотовиставка: "Весільна фотографія за склом"

Реєстрація:

Микола Карнаушенко 096 743 53 44

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 м.Львів, вул.Ліська, 16, оф.407

Або на сайті foto-chik.

ЧЕТВЕРТИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ ФОТОФОРУМ

 Фотограф на весіллі - це не лише людина, що фіксує всі події, але й той, хто створює певну атмосферу і повинен впоратись із багатьма іншими завданнями. Фотограф має знати не лише техніку та підібрати правильний ракурс. Фотограф має бути ще й хорошим психологом, «відчувати» настрій молодят, але й не бути надто нав’язливим, адже це лише їхнє свято! Все це для фотографа дуже важливо!

Так от саме  весільних фотографів організовано Четвертий Львівський ФотоФорум , який повністю присвячено весільній тематиці. Організатори запрошують найкращих фотографів України поділитись своїми власними знаннями та розповісти свої секрети весільної фотозйомки. Львівський Фотофорум – це найбільша фотоподія 2012 року у Західній Україні, протягом 2 днів, 20 лекторів та кращі весільні фотографи України дадуть можливість вживу поспілкуватись з тими, кого Ви бачите на перших сторінках MyWed, нові знайомства та просто цікаве спілкування, обмін професійним досвідом, інтерактивні заходи та конкурси, а також цікаві лекції, велика кількість різноманітних семінарів; оригінальна фотовиставка; будуть представлені найкращі компанії, які займаються випуском фотокниг, а також незабутня, старовинна атмосфера  міста Львова. 

Афіша Львова на березень 2013
система комментирования CACKLE