Концерт «Кінець СМІХУ» - Студія «МАГАРИЧ» у Львові

Дата: 17,12,2012. Місце: Театр імені М. Заньковецької, Львів

17 грудня 2012 у Львовів в приміщенні театру імені М. Заньковецької пройде гумористичний концерт студії «МАГАРИЧ» під назвою «Кінець СМІХУ». Це буде заключний концерт студії у цьому році, а якщо вірити у пророцтва Майя - то взагалі останній перед кінцем світу. Окрім постійного складу студії «МАГАРИЧ», гостей будут розважати: Композитор та співак – Степан Гіга, Співачка  Тоня Матвієнко, Учасник телешоу «Фабрика зірок – 4» - Денис Любимов, а також шоу-балет "Dallkroz". 

Замовлення квитків:

233-33-11

050-371-28-85 

 Студія Магарич - гумористичний проект, який відомий не тільки в Західному регіоні України. Студія - як самостійний проект - була сформована в 2006 році, хоча актори Студії займаються акторською діяльністю більше 7 років. З 2007 Студія Магарич розпочала співпрацю зі Студією Квартал 95.

                    Концерт «Кінець СМІХУ» - Студія «МАГАРИЧ» у Львові                                                 

У свій час Студія Магарич брала участь у гумористичному шоу "Бійцівський клуб" (на каналі ІНТЕР і К1) і стала віце-чемпіонами другого сезону проекту, брала участь у «Бігуді Шоу» на каналі ТЕТ, створила програму «Анекдот за МАГАРИЧ» на каналі НТА (ефір щосуботи і воскресіння). На даний момент Студія прописує гумористичний матеріал для програм «ГПУ» і «Зірка + Зірка 2» на каналі 1 +1.

Афіша Львова на березень 2013
система комментирования CACKLE