Планета Кіно-IMAX

Планета Кіно-IMAX - це великий 7-зальний кінотеатр, збудований фірмою «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП», котра має ексклюзивні права на мережу кінотеатрів ІМАХ в Україні. Спочатку було збудовано кинотеатр в Києві, потім був відкритий дев’ятизальний мультиплекс в Одесі, а третім кінотеатром в Україні став львівський IMAX.

 Планета Кіно-IMAX

Унікальною перевагою кінотеатрів мережі порівняно з рештою багатозальників є всесвітньо відома супертехнологія ІМАХ 3D. Ця нова технологія була створена канадською корпорацією ІМАХ, яка нині є одним із лідерів кінопоказу. В перекладі з англійської Image Maximum (ІМАХ) означає «максимальне зображення». Ця технологія надає ефект присутності у фільмі за рахунок великого екрану, дуже потужного звуку, а також якісного 3D ефекту. Більше 70 мільйонів глядачів по всьому світу стали фанатами ІМАХ. Зали ІМАХ в Україні теж стають все більш популярними, і з появою кінотеатру «Планета Кіно» і львів’яни зможуть поповнити ряди фанатів ІМАХ.

 Планета Кіно-IMAX

Кінокомплекс «Планета Кіно ІМАХ» 3D у Львові є взірцем якості та комфорту, де всі дрібниці – від комфортних крісел в фойє і залах до надсучасних систем кінопоказу. Водночас кінотеатр здатен вмістити більше 1500 глядачів в 7 залах. Сеанси фільмів розпочинаються кожні 20 хвилин. Репертуар фільмів дуже різноманітний. В кафе-барі кінотеатру готують смачний поп-корн, солодощі і різні напої. Розважальний комплекс знаходиться за містом, тому назручніше туди дістатися на власному авто, якщо автомобіля у Вас нема, але Ви плануєте купівлю - завітайте на авториа та дізнайтесь актуальні ціни. Парковка ТРЦ «Кінг Крос Леополіс», в котрому розташований кінотеатр, вміщує понад 1800 автівок. Адреса Планета Кіно-IMAX -

«Планета Кіно ІМАХ» 3D Львів с.Сокільники, вул. Стрийська, 30

Розклад сеансів можна подивитися тут.

Афіша Львова на березень 2013
система комментирования CACKLE